UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Test
fa: آزمایش

en: Canada
fa: کانادا

en: United States
fa: ایالات متحده آمریکا

en: Production
fa: محصولات

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Transaction mode
fa: حالت تراکنش

en: Order created through website.
fa: سفارش از طریق وب‌سایت ایجاد شد.
