UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Test
fi: Testi

en: Credit Card
fi: Luottokortti

en: Canada
fi: Kanada

en: United States
fi: Yhdysvallat

en: Production
fi: Tuotanto

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Order created through website.
fi: Tilaus luotiin sivuston kautta.
