UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Test
fr: Tester

en: Credit Card
fr: Carte bancaire

en: United States
fr: États-Unis

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Transaction mode
fr: Mode de transaction

en: Order created through website.
fr: Commande créée par l'intermédiaire du site web.

en: Account Information
fr: Informations du compte
