UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Test
gl: Proba

en: Canada
gl: Canadá

en: United States
gl: Estados Unidos

en: Debug
gl: Depuración

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción
