UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Language
he: שפה

en: Test
he: בדיקה

en: Canada
he: קנדה

en: United States
he: ארצות הברית

en: Debug
he: אתר באגים

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום
