UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Test
hi: परीक्षण

en: Canada
hi: कनाडा

en: United States
hi: संयुक्त राज्य अमेरिका

en: Debug
hi: डिबग
