UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Canada
hr: Kanada

en: United States
hr: SAD

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
