UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Test
hu: Teszt

en: Credit Card
hu: Hitelkártya

en: Canada
hu: Kanada

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: Production
hu: Termelés

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: Order created through website.
hu: Webhelyen keresztül beküldött rendelés.
