UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Credit Card
it: Carta di Credito

en: United States
it: Stati Uniti

en: Production
it: Produzione

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione

en: Order created through website.
it: Ordine creato attraverso il sito web.
