UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Test
ja: テスト

en: Credit Card
ja: クレジットカード

en: Canada
ja: カナダ

en: United States
ja: 米国

en: Production
ja: 運用中

en: Debug
ja: デバッグ

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Transaction mode
ja: 取引モード

en: Order created through website.
ja: ウェブサイトからの注文。
