UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Canada
km: កាណាដា

en: United States
km: សហរដ្ឋអាមេរិក

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
