UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Canada
kn: ಕೆನಡಾ

en: United States
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಸ್ಟೇಟ್ಸ್

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ
