UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Canada
ku: کانادا

en: United States
ku: وڵاتە یەکگرتووەکان

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
