UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Test
lt: Testas

en: Credit Card
lt: Kreditinė Kortelė

en: Canada
lt: Kanada

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Production
lt: Produkcija

en: Debug
lt: Derinimas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Order created through website.
lt: Užsakymas sukurtas per svetainę
