UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Test
lv: Tests

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: Canada
lv: Kanāda

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Production
lv: Darba

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Order created through website.
lv: Pasūtījums izveidots caur web-lapu.
