UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Credit Card
nl: Creditcard

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Production
nl: Productie

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Order created through website.
nl: Bestelling geplaatst via de website.
