UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Test
oc: Testar

en: Canada
oc: Canadà

en: United States
oc: Estats Units d'America

en: Debug
oc: Depuracion
