UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Language
pl: Język

en: Canada
pl: Kanada

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Production
pl: Produkcja

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Order created through website.
pl: Zamówienie złożone przez strone.
