UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Test
ru: Тест

en: Credit Card
ru: Кредитная карта

en: Canada
ru: Канада

en: United States
ru: Соединённые Штаты Америки

en: Debug
ru: Отладка

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: Order created through website.
ru: Заказ, размещенный на сайте.
