UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Credit Card
sv: Kontokort

en: Canada
sv: Kanada

en: United States
sv: Förenta Staterna

en: Production
sv: Produktion

en: Debug
sv: Felsök

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Transaction mode
sv: Transaktionsläge

en: Order created through website.
sv: Beställning skapad på hemsidan.
