UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Credit Card
tr: Kredi Kartı

en: Canada
tr: Kanada

en: United States
tr: Amerika Birleşik Devletleri

en: Production
tr: Üretim

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: Order created through website.
tr: Sipariş websitesi aracılığı ile oluşturuldu.
