UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Test
uk: Тест

en: Credit Card
uk: Кредитна карта

en: Canada
uk: Канада

en: United States
uk: США

en: Production
uk: Експлуатація

en: Debug
uk: Зневадження

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Order created through website.
uk: Замовлення подане з сайту.

en: Account Information
uk: Інформація про обліковий запис
