UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Credit Card
vi: Thẻ tín dụng

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Transaction mode
vi: Chế độ giao dịch

en: Order created through website.
vi: Đơn hàng đã được tạo thông qua website.

en: Account Information
vi: Thông tin tài khoản
