UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Test
is: Prófa

en: Credit Card
is: Greiðslukort

en: Canada
is: Kanada

en: United States
is: Bandaríkin

en: Thank you for your order
is: Pöntunin hefur verið móttekin. Takk fyrir

en: Thank you for your order! We will be notified by Moneris once we have received your payment.
is: Takk fyrir pöntunina! Moneris mun láta okkur vita um leið og greiðslan hefur verið meðhöndluð.
