UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Test
pt: Teste

en: Credit Card
pt: Cartão de crédito

en: Canada
pt: Canadá

en: United States
pt: Estados Unidos

en: Production
pt: Produção

en: Debug
pt: Depurar

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Transaction mode
pt: Modo da transação

en: Order created through website.
pt: Pedido criado pelo website.
