UC Moneris HPP (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Credit Card
sk: Kreditná karta

en: Canada
sk: Kanada

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Production
sk: Produkcia

en: Debug
sk: Ladenie

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Order created through website.
sk: Objednávka vytvorená cez webovú stránku.
