UC Multiprice (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Default currency
af: Verstek geldeenheid

en: Cost
af: Koste

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Roles
af: Rolle

en: Amount
af: Hoeveelheid
