UC Multiprice (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: <none>
ast: <nengún>

en: Scale
ast: Escalar
