UC Multiprice (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: <none>
bn: <একটিও নয়>

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Space
bn: স্পেস
