UC Multiprice (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: View
bs: Pregled

en: Roles
bs: Uloge

en: Scale
bs: Skaliraj

en: The number of digits to the right of the decimal.
bs: Broj cifri desno od decimale.

en: Decimal marker
bs: Decimalni marker

en: Decimal point
bs: Decimalna tačka

en: Comma
bs: Zarez
