UC Multiprice (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Default currency
ca: Moneda per defecte

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: <none>
ca: Cap

en: Roles
ca: Rols

en: Scale
ca: Escalar

en: Add line
ca: Afegeix una línia

en: Amount
ca: Import

en: here
ca: aquí

en: The number of digits to the right of the decimal.
ca: El nombre de dígits a la dreta de la coma.

en: Decimal marker
ca: Separador de decimals

en: Space
ca: Espai

en: Balance: @balance
ca: Saldo: @balance

en: Method: @payment_method
ca: Mètode: @payment_method

en: Currency format
ca: Format de moneda

en: While not used directly in formatting, the currency code is used by other modules as the primary currency for your site.  Enter here your three character <a href="!url">ISO 4217</a> currency code.
ca: Si bé no s'utilitza directament en el format, el codi de moneda és utilitzat per d'altres mòduls com la moneda del vostre lloc. Introduïu el codi de moneda <a href="!url">ISO 4217</a> de tres caràcters.

en: Current format
ca: Format actual

en: Currency Sign
ca: Símbol de moneda

en: Thousands Marker
ca: Marca dels milers

en: Decimal Marker
ca: Marca dels decimals

en: Number of decimal places
ca: Número de decimals

en: Decimal point
ca: Punt decimal

en: Comma
ca: Coma

en: Currency format: @format
ca: Format de moneda: @format

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
ca: Aquest camp emmagatzema un número a la base de dades en format de decimal fix.

en: Thousand marker
ca: Indicador de milers

en: Display prefix and suffix.
ca: Mostra el prefix i el sufix.

en: Display with prefix and suffix.
ca: Mostra amb el prefix i el sufix.
