UC Multiprice (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: <none>
cy: <dim>

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Decimal point
cy: Pwynt degol
