UC Multiprice (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Roles
hy: Դերեր

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: The number of digits to the right of the decimal.
hy: Տասնորդական թվից աջ գտնվող նիշերի քանակ:

en: Decimal marker
hy: Տասնորդական կոտորակ մարկեր

en: Space
hy: Տարածություն

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Comma
hy: Ստորակետ

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
hy: Այս դաշտը տվյալների բազայում պահում է ֆիքսված տասնորդական ձևաչափով թիվ :

en: Thousand marker
hy: Հազար մարկեր

en: Display prefix and suffix.
hy: Ցուցադրել նախածանցը և վերջածանցը:

en: Display with prefix and suffix.
hy: Ցուցադրել նախածանցի և վերջածանցի հետ:
