UC Multiprice (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Roles
ka: როლები
