UC Multiprice (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Cost
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Scale
kn: ಗಾತ್ರ ಬದಲಾವಣೆ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ
