UC Multiprice (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Thousand marker
my: ရာဂဏန်း အမှတ်အသား
