UC Multiprice (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Roles
ne: भूमिका

en: Scale
ne: नाप

en: Comma
ne: अल्पविराम
