UC Multiprice (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
