UC Multiprice (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Scale
ps: درجه

en: Space
ps: تشه
