UC Multiprice (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
