UC Multiprice (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: View
th: ดู

en: Space
th: ช่องว่าง

en: Decimal point
th: จุดทศนิยม

en: Comma
th: จุลภาค
