UC Multiprice (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Default currency
ur: پہلے سے طے شدہ کرنسی

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Roles
ur: رولز

en: Scale
ur: سکیل
