UC Multiprice (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Decimal marker
am: የአስርዮሽ መለያ

en: Thousand marker
am: የሺህኛ መለያ

en: Display prefix and suffix.
am: ቅድመ ቅጥያ እና ቅጥያ አሳይ።
