UC Multiprice (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Cost
bg: Цена

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: <none>
bg: <не>

en: Roles
bg: Роли

en: here
bg: Тук

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
bg: Това поле съхранява число в базата данни в десетичен формат.
