UC Multiprice (7.x-2.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Roles
dz: ལས་འགན།
