UC Multiprice (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Default currency
el: Προεπιλεγμένη ισοτιμία

en: Cost
el: Κόστος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: <none>
el: <κανένα>

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Add line
el: Προσθήκη γραμμής

en: Amount
el: Ποσό

en: here
el: εδώ

en: The number of digits to the right of the decimal.
el: Ο αριθμός των ψηφίων στα δεξιά της υποδιαστολής.

en: Decimal marker
el: Χαρακτήρας υποδιαστολής

en: Space
el: Διάστημα

en: Balance: @balance
el: Υπόλοιπο: @balance

en: Method: @payment_method
el: Μέθοδος: @payment_method

en: Currency Sign
el: Σύμβολο Νομίσματος

en: Thousands Marker
el: Διαχωριστής χιλιάδων

en: Decimal Marker
el: Διαχωριστής δεκαδικών

en: Number of decimal places
el: Αριθμός δεκαδικών θέσεων

en: Decimal point
el: Υποδιαστολή

en: Comma
el: Κόμμα

en: Currency format: @format
el: Μορφή νομίσματος: @format

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
el: Αυτό το πεδίο αποθηκεύει έναν αριθμό στη βάση δεδομένων ως ένα δεκαδικό αριθμό με σταθερό αριθμό δεκαδικών ψηφίων.

en: Thousand marker
el: Διαχωριστής χιλιάδας

en: Display prefix and suffix.
el: Εμφάνιση προθέματος και επιθέματος.

en: Display with prefix and suffix.
el: Εμφάνιση με πρόθεμα και επίθεμα.
