UC Multiprice (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: Roles
eo: Roloj

en: Scale
eo: Skalo

en: Decimal marker
eo: Dekuma markilo

en: Thousand marker
eo: Mil markilo

en: Display prefix and suffix.
eo: Montru prefikso kaj sufikso.
