UC Multiprice (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Roles
eu: Zereginak

en: here
eu: hemen

en: Decimal marker
eu: Hamartarraren marka

en: Comma
eu: Koma
