UC Multiprice (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Default currency
fi: Oletusvaluutta

en: Cost
fi: Maksu

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Add line
fi: Lisää rivi

en: Amount
fi: Määrä

en: here
fi: täällä

en: The number of digits to the right of the decimal.
fi: Numeroiden määrä desimaalin oikealla puolella.

en: Decimal marker
fi: Desimaalimerkki

en: Space
fi: Välilyönti

en: Balance: @balance
fi: Summa: @balance

en: Method: @payment_method
fi: Maksutapa: @payment_method

en: Remove line item.
fi: Poista tuoterivi.

en: Add a line item
fi: Lisää tuoterivi

en: (!price each)
fi: (!price kappaleelta)

en: Decimal point
fi: Desimaalipiste

en: Comma
fi: Pilkku

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
fi: Kenttä tallentaa numeron tietokantaan kiinteässä desimaalimuodossa.

en: Thousand marker
fi: Tuhat-merkki

en: Display prefix and suffix.
fi: Näytä etu- ja jälkiliite.

en: Display with prefix and suffix.
fi: Näytä etuliitteen ja päätteen kanssa.
