UC Multiprice (7.x-2.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Roles
fil: Mga papel
